Modifiye tutkunları toplanıp, kendilerine yazılan cezaları sergiledi

Modifiye tutkunları toplanıp, kendilerine yazılan cezaları sergiledi

ELAZIĞ Elazığ’da modifiye şalter sahipleri, bire bir araya gelerek yedikleri cezaları sergiledi.

Elazığ’da son günlerde modifiyeli otomobillere, egzoz ve beceri değişiklikten belde cezalar kesildi. İkinci umum oto pazarının bulunduğu alanda toplanan benzeri grup modifiye miftah sahibi, yedikleri cezaları sergiledi. Cezaların düşürülmesini istek eden sürücüler, açıklamanın arkası sıra dağıldı.

Modifiyenin tıpkı görelik ve dinamit olduğunu dile getiren Batuhan Karagül, “Modifiye severler namına izzet büyüklerimizden ricamız, bize benzeri çözüm bulsunlar. Sis farları münhal gezdiğimizde ve saz açtığımızda ceza yazılıyor. Amma biz kimseye beis vermiyoruz. Kimseyi huzursuz etmiyoruz. Düğün, eğlence ve bu minval toplantılardaki yerlerde tığ enstrüman açıyoruz. Modifiye severler namına toplandık. Araçlarımız muayeneden basıklık ve cam filminden geçiyor. Ancak muayeneden çıktıktan sonraları ceza yiyen arkadaşlarımız var” dedi.

“Şuana kadar 40 bin lira cezam var”

Modifiye tutkunu Koca Karakuzu, “Araçlarımızı çıkarmaya korkuyoruz . Her dönem dışarıya çıksak seçme an ukubet yazılıyor. Durduğumuz yerde ukubet yiyen insanlarız. Şuana kadar 40 bin lira cezam var. Gürültülü sistemi ve otopark sisten gezmekten yağlık yedim. Cezaların düşürülmesini istiyoruz. Sevdiğimiz işi yaptığımız amacıyla çevremize beis vermiyoruz” diyerek konuştu.

Kemal Bölükbaşı, ” Trafik cezaları nedeniyle toplandık. Devletine vabeste insanlarız biricik amacımız trafik cezalarının düşürülmesi” şeklinde konuştu.

Share: