Sinop Belediye Reisi Sulh Ayhan’dan Büyükerşene Ziyaraet

Sinop Belediye Reisi Barış Ayhan, Eskişehir Büyükşehir Şehremini Yılmaz  Büyükerşen’e letafet ziyaretinde bulundu. Eskişehir  Belediye Reisi Yılmaz Büyükerşen, Sinop Şehremini Barış Ayhan’ı makamında ağırladı.

Ziyarette Büyükerşen’in şehircilik çalışmalarının Türkiye’ye örnek olduğunu tamlayan Başbuğ Ayhan, “Yılmaz Sarıklı belediyecilikte Türkiye’ye emsal, doğan bire bir beşer. Muvaffakiyetli çalışmalarını hep yakından strateji ediyoruz. Eskişehir’in zaman kentçilik, ekin, musahabe özellikle kalkışmak üzere seçme alanda geldiği nokta çokça önemlidir. Eskişehir çokça adamakıllı benzeri site. Ego da bu şehrin mimarı Yılmayan Büyükerşen ile ayrımsız arada olmaktan çokça mutluyum” dedi.

Büyükerşen dahi Sinop’ta kalburüstü belediyecilik çalışmaları ile  Ayhan’ın çokça fena hâlde ve emsal amal başardığını belirterek kendisini ağırlamaktan ortalık mutlu olduğunu tabir etti. Büyükerşen, büyük musahabe zımnında Başbuğ Ayhan’a teşekkürname etti. Çapraz görüş alışverişinin yapıldığı ülfet, günün anısına çektirilen ajanda fotoğrafı ile sona erdi.

Share: