Son an haberleri! İndirimi duyan koştu, vatandaşlar birbiriyle yarıştı

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde kâin tıpkısı mağazada kâh ürünlerde iskonto olduğunu duyanlar sabahın erken saatlerinde mağazaya akış etti.

Kahramanmaraş’ta mütenevvi ocak eşyalarının satıldığı tıpkısı mağazada bazen ürünlerde indirim yapılacağını duyan vatandaşlar satışa sunulan iskontolu ürünleri alabilmek üzere mağazaya akış ederek birbirleri ile adeta yarışa girdi. Mağaza açılmadan geçmiş sıraya giren vatandaşlar, indirim gününe güç deste gösterdi. Vesile ürünlerinden ahzetmek isteyenler birbirleriyle yarışırken, kasada bile yığılma yaşandı. Yüzlerce indirimli işaret vatandaşların kısık talebi sonrası tükendi.

Mağazada satışa verilen ürünlerin nitelikli olduğundan bahseden vatandaşlar, “Herkesin gelmesini isterim, memnun olurlar. İnsanlar evlerini evire çevire düzeler ve buradaki ürünler kaliteli ürünler. Yapılan indirimlerden memnunuz. Herkesi bekleriz” dedi.

Bir ayrıksı vatandaş ise, başka yerlerde bu gestalt indirimlerin bulunmayacağını tabir ederek “Buradaki fiyatlar haddinden fazla adamakıllı ve bu fiyatları dışarıda bulmanız olanaklı değil. Mahsulat nitelikli ve herkesi bekliyoruz. Buraya eşim ile alay malay geldim amma şu dakika kendisini bulamıyorum” şeklinde konuştu.

Mağaza sahibi Mehmet Ali Bozgun, mağazadaki iskontolu ürünlere vatandaşların ciddi talebi olduğunu söyleyerek “Gine bir çılgınlık yaptık. Onun amacıyla dahi burada izdiham yaşıyoruz ve bunun için birlikte haddinden fazla mutluyuz” ifadelerini kullandı. – KAHRAMANMARAŞ

Share: