Son zaman haber! Milli Misil Partisi İl Başkanı Muhacir: “Muhsin Yazıcıoğlu davasında hala tıpkı molekül kazanamadık”

Kahramanmaraş’ta tanıdık Muhsin Yazıcıoğlu davasına katılan Milli Kere Partisi Kırşehir İl Başkanı ve MYGK Üyesi Çap Göçmen, davada misil itmam edilemediğini söyledi.

Yazıcıoğlu davasında anne davanın hala açılmadığını belirten Göçmen, “13 buçuk yıldır suikast ana davası açılmadı. Tıpkısı dönüş müstakil türe tecelli edecek. Vakit Kaybetmeden Muhsin Yazıcıoğlu suikast davası değil faili vuzuhsuz tamam davalar görülecek ve aydınlığa kavuşacak. Muhsin Yazıcıoğlu, Taş Arabası dağında kilolu zahmet çekti. Rastgele mahkemede Kahramanmaraş’tayız familya ve inanmış insanlar ve gazeteciler dışında kimseyi görmüyoruz. Helikopteri kiralayan firmanın umumi müdürü takip cihazı olmadığını söylüyor sakat ifadelerinde, sonraki ifadelerinde ise cihazın var olduğunu söylüyor. Bibi duruşma hırsızlık davasını araştırıyor” dedi.

İnanmış hareketin evlatları olduklarını kaydeden Göçmen, “Siyasetin ve yaşamın zorluğunu seyretmek ve soldurmak geçişsiz. Biz, rahmetli Muhsin başkandan böyle öğrendik. Geleceğimizi tavzih etmek amacıyla siyaseti tercih ettik. Siyaseti kendimize evirmeden yapmaya çalışıyoruz. Allah ve vatan davası amacıyla çalışmalar yürütüyoruz. Maslahat takkadak kuvvet olma meselesi değil. Bizler, kani hareketin evlatlarıyız” diye niteleyerek konuştu.

Hayallerinin peşinde koştuklarını ve seçme yolu mubah görmediklerini aktaran Muhacir, “Fikirlerimizin iktidarı amacıyla biz Milli Yol Partisi üyeleri, seçme yolu mubah görmüyoruz. 20 yıllık kuvvet ve karşısında bile 20 yıllık ihtilaf var. Siyaset, 2 kutuplu olamaz. Tığ, siyasette 3. yolu fora etmek üzere çıktık. Türk siyaseti ihtimal de tarihinde ilk kez ülkücü ayrımsız aday çıkaracak. Politik partiler, seçmenden oy isterken illet öz partileri ve adayları adına isteyemiyor? Hangi pahasına olursa olsun bizler doğruları bölüt anlatmakla mükellefiz. İktidarın da, muhalefetin da yanlışlarını eleştirerek halka anlatıyoruz” ifadelerini kullandı. – KIRŞEHİR

Share: