Stellantis, Orta Şark ve Afrika Bölgesi’ne müteveccih ciddi hedeflerini açıkladı

Stellantis Grubu, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde 2030 yılına büyüklüğünde alım satım payını yüzde 22’nin konusunda çıkarmayı hedefliyor.

Stellantis Grubu’dan yapılan açıklamaya göre, Stellantis, Dare Forward 2030 toptan planı kapsamında Orta Doğu ve Afrika bölgesine yönelik iddialı mühim hedeflerini açıkladı.

Buna göre Stellantis Grubu, söz konusu coğrafyada 2030 yılına kadar muamele payını yüzde 22’nin üzerine çıkarmayı amaçlarken, bağan emisyonlu vasıta satışlarının bütün miks içerisindeki oranını üstelik yüzdelik 25’in konusunda ulaştırmayı hedefliyor. Bu tarihe kadar kestirmece 55 yeni nüsha lansmanı yapmayı amaçlayan Stellantis Grubu, münezzeh cins oranını ise yüzdelik 70’in konusunda çıkartacak.

Bu planın önümüzdeki on yılda şirketi, aksata payı, müşteri deneyimi ve erke geçişi noktasında liderliğe taşıması hedefleniyor. Nişane çeşitliliğinden ve serbest tazammun alanından yavaş alan Stellantis, Orta Doğu ve Afrika’daki 81 ülkedeki müşterilerin mütebeddil gereksinimlerine yenilikçi, akman, emniyetli ve ulaşılabilir mobilite çözümleri sunarak yarınları şekillendiriyor.

Share: