Süper Kupayı kazanan Kastamonu ekibinden Belediye Reisi Vidinlioğlu’na ülfet

Süper Kupayı müzesine götürme başarısını gösteren Kastamonu Belediyespor Eş El Topu Takımı, Belediye Reisi Galip Vidinlioğlu’nu konuşma etti.

Kastamonu Belediye Başkanı Vidinlioğlu, Türkiye Kupası finalisti Konyaaltı Belediyespor’u 36-31 yenerek Süper Kupa’yı kazanan Kastamonu Belediyespor’un Başkanı Mustafa Güzel, Danimarkalı çalıştırıcı Claus Mogensen ile oyuncuları akseptans etti.

Oyuncularla dostça fail Vidinlioğlu, “2022 yılını 3 kupayla kapatmanın mutluluğunu yaşadık. Süper Kupa’nın sahibi olarak sezonun önce kupasını de almış olduk. Hem Türkiye şampiyonu kalkışmak hem birlikte Süper Kupa’yı ahzetmek, amiyane Kastamonu’muza yakıştı.” dedi.

Kastamonu ekibinin Şampiyonlar Ligi’nde heybetli maçlara çıkacağına meni eden Vidinlioğlu, “Tabur şampiyonluğu, Türkiye Kupası ve serencam olarak Süper Kupa’nın sahibi olan temsilcimize Avrupa kupası yakışmaz mı? Tabii uygun. Tığ temsilcimize inanıyor ve güveniyoruz. İnşallah şehrimize tıpkısı Avrupa kupası da getireceklerdir. Yöneticilerimize, beceri ekibimize ve sporcularımıza eskimemiş sezonda başarılar diliyorum.” ifadesini kullandı.

Mogensen birlikte bakir sezona Süper Kupa’yı kazanarak başladıkları için çok bahtiyar olduklarını dile getirerek, “Süper Kupa’birlikte gösterdiğimiz başarıyı hafta sonu oynayacağımız Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında bile göstereceğiz. Girmek amacıyla sahaya çıkacağız. Bu maçta üstelik taraftarlarımızdan bindi bekliyoruz.” diye konuştu.

Share: