Trabzon’daki gidiş geliş kazasında ölen 4 kişinin cenazeleri Hatay’da defnedildi

Trabzon’un Arsin ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu yaşamını yitiren güdücü, eşi ve 2 çocuğunun cenazeleri memleketleri Hatay’da toprağa verildi.

Arsin ilçesi Yanbolu mevkisinde güzeşte meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden güdücü Mehmet Deneyimli (32), eşi Emine (27) ve çocukları İnayet Ömer (6) ile Çetin Harbi’in (3) cenazeleri yakınları eliyle Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Kompleksi’nin morgundan alındı.

Cenazeler tören üzere Antakya ilçesine bağlı Avsuyu Mahallesi’ndeki meydana getirildi.

İl Müftü Yardımcısı Erek Akçay’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından 4 yabanlık ailenin cenazeleri mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Cenazeye, ailenin yakınlarının yanında Develik İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, YANLIŞSIZ Fırka Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, bazı gelgel müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Öte yandan Mehmet Görgülü’ün Hatay’daki benzeri okulda müdür muavini olduğu, Trabzon’a gezmeye gittikleri ayrıca Mehmet ve Emine Görgülü’ün 2 dönme evvel birlikte evlilik sene dönümlerini kutladıkları öğrenildi.

Trabzon’un Arsin ilçesi Yanbolu mevkisinde güzeşte Mehmet Görgülü’ün kullandığı 31 ADS 672 plakalı araba sürücüsünün yönelteç hakimiyetini kaybetmesi sonucu posta kenarına devrilmiş, araçta bulunan Emine Görgülü görüngü yerinde hayatını kaybetmişti. Kazada otomobilden gaileli olarak çıkarılan çoban Mehmet Güngörmüş ve çocukları İnayet Ömer ile Yavuz Düz ise kaldırıldıkları hastanelerde müdahaleye rağmen kurtarılamamışlardı.Share: