Trabzonlu Emekli Vatandaş: “Belgesellerdeki Aslanların Yediği Ete İmreniyoruz”

Trabzon Ortahisarlı zahmetli vatandaş, CHP Trabzon Mebus Ahmet Kayaç vücut alamadığından veca yanarak, “Ego televizyona meraklıyım, hep bakıyorum. Belgeselde o aslanların maslanların ceylanları yiyor ediyor, onların yediği ete imrenmeye başladım inanır mısın? Bak, üç çocuğum var ölüsünü öpeyim dolma söylüyorsam” dedi.

CHP Trabzon Saylav Ahmet Kaya, Trabzon’un Ortahisar ilçesinde vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinledi. Kayaç’nın “Emeklinin durumu bittabi” sorusu üzerine vücut alamadığından dert yanan ayrımsız zor yurttaş şöyle dedi:

“ASLANLARIN YEDİĞİ ETE İMRENDİM”

“Evet samimiyetimle tıpkısı molekül desem inanır mısın? Vallahi de billahi birlikte. Ben televizyona meraklıyım, bütün bakıyorum. Duygulanacaksın ihtimal dediğime. Belgeselde o aslanların maslanların ceylanları yiyor ediyor, onların yediği ete imrenmeye başladım inanır mısın? Bak, üç çocuğum var ölüsünü öpeyim hile söylüyorsam. Dün evde salata yaptım, hanım köyde. Salatayı yerken gözlerim doldu ağlamam geldi. Niye? Tanrı şahidimdir. Dedim Cenabıhak’ım ben bu salatayla doyuyorum, acaba benim maraba kardeşim bunu bana zararına mı verdi de benim karnım doyuyor? Vebale kalıyor muyum diye düşünmediysem Cenabıhak kötülük etsin beni. Amma aslanlara imrendim, o ceylanları yiyor evet bize felek olmuyor o etleri kemirmek. İmrendim onların yediği ete. Doğru mu diyorum bilmiyorum?”Share: