Ukraynalı mülteciyi evine alıp 10 almanak eşini terk etmişti! Son hareketi da olay oldu

Rusya’nın 24 Küçük Ay tarihinde Ukrayna’ya girmesinin ardından ülkedeki milyonlarca insan birlikte canlarını yetmek adına çevredeki ülkelere kaçtı. Bu insanlar arasında Avrupa ülkelerine kaçanlar dahi oldu. Ukraynalı Sofiia Karkadym isimli 22 yaşındaki mülteciye, İngiliz Lorna Garnett ve eşi Tony evlerini açtı. Bütün dünyanın reaksiyon gösterdiği savaştan sunma çok etkilenen sivillere destek olmak talip Lorna ve Tony’nin 10 yılı çok süren birlikteliği genç avrat ile İngiliz adamın yakınlaşmasıyla bozuldu.

KARISI SİTEM ETTİ

3 yavru annesi olan Garnett, İngiliz medyasına açıklamalarda bulunarak Tony’nin kendisinden Lorna için ayrıldığını açıkladı. Lviv’den İngiltere’ye sığınmak zorunda mütezayit Sofiia’nın, ülkeye girdikten sonradan Tony’yi “gözüne kestirdiğini” argüman fail Garnett, “Ona evimizin kapılarını açtık ve o bana hakeza karşılık verdi” diye sitem etti.

Sofiia’nın gelişinden 10 dolaşma sonra Tony ve Sofiia’nın evden tecezzi kararı aldığını belirten Garnett, 10 yıldır gelişigüzel olduğu 29 yaşındaki partnerinin namına “Hayatımın sonuna kadar onunla sürmek istiyorum” dediğini dahi dile getirdi.

SON HAREKETİ FENOMEN YARATTI

Tony ve Sofia’dan mevrut sonuç olgun ise nazik yankı uyandırdı. Koşa, yaşadıkları yara tartışmanın ardından ilişkilerine yasakçı koymaya karar verdi. Hicran haberi bile yer ikilinin sevgili olduğunun yayılması büyüklüğünde aksiseda uyandırdı.Share: