Ümit Özdağ’dan Vekil Soylu’ya: “Talih Güvenliği İçin Zılgıt İçeren Bazen Çalışmalarını Türk İstihbarat Birimi ile Resmi Yazışmayla Paylaştım”

Utku Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “İstihbarata dayalı ve ülkemizin güvenliği üzere yıldırma içeren gâh çalışmalarını de Soylu’nun Türk istihbarat birimi ile resmi haberleşme ile paylaştım. Altını çizerek söylüyorum, resmi yazıyla paylaştım. Imdi çap arşivine girdi. Süleyman hangi paylaştığımı anlayış ediyorsundur” dedi.

Zafer Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, içtimai medya hesabından, “Verdiğim ayrımsız hafta sürede ne yaptın Süleyman? Trol ordunu ve kontrolündeki siteleri tetikçilik ve çarkıt/kullanılmamış iftiralar üzere kullandın! Zafer Partisi iftiraları, hakaretleri, fiili engellemeleri aşarak için bitmeme edecek” notu ile tıpkısı video paylaştı. Özdağ, videoda şu açıklamaları yaptı.

” Süleyman Aristokrat’nun Ümit Özdağ’a ve Galibiyet Partisi’hangi; küfürler, hakaretler etmesine, anayasayı çiğneyerek Hatay’a, Kilis’e Öncüpınar Çizik Kapısı’na sokmama girişimlerinde bulunmasının, istihbaratı kullanarak takip ettirmesinin, troller ordusuyla iftira attırmasının nedeni Galibiyet Partisi’nin sığınmacılar politikasıdır. Bu çok kemiksiz, Zafer Partisi’nin bu tavrından haddinden fazla huzursuz oluyorlar. Galibiyet Partisi’nin sığınmacılarla ilgilendiren Türk halkından gizlenen gerçekleri anlatmasından haddinden fazla tasalı oluyorlar. Sığınmacıların vatanlarına dönmesini isteyen Türk halkının desteğini Utku Partisi’nin seçme güzeşte devir henüz dallı güllü tıpkı şekilde almasından çokça tasalı oluyorlar. Özetle bu çekişme benim ile Soylu beyninde şahsi tıpkı kavga değil. Bu, celal araçları kullanılarak Utku Partisi’ne ve Galibiyet Partisi’nin politikalarına karşı gerçekleştirilen tıpkı ofans. Türkiye’nin ‘Göçmenistan’ olmasına ve bağırsak savaşa sürüklenmesine alın sâdır Yengi Partisi’ni terörize ederek ilzam çabası içindeler. Susmayacağız. Korkmayacağız. Hoşgörüsüz aşama atmayacağız. Üzerimizdeki tarihi görevin hangi kadar nazik olduğunu biliyoruz.

“KAYNAKLARI, MUHALİFLERİNİ ANAYASAYI ÇİĞNEYEREK İZLETMEK İÇİN KULLANDI”

Süleyman Soylu, 25 Orak Ayı 2016’dan sonradan İçişleri Bakanı oldu ve İçişleri Bakanlığına Türk milleti aracılığıyla sağlanan kaynakları, Türk milletinin güvenliği üzere değil; DOĞRU Tümen içindeki ve DÜRÜST Tümen dışındaki muhaliflerini anayasayı çiğneyerek izletmek için kullandı ve görüyoruz kim hala kullanmaya bitmeme ediyor. Bunu pekâlâ yapıyor? İçişleri Bakanlığının yetkililerinin bana verdiği bilgiye göre; HTS kayıtları, Whatsapp dahil bilcümle yazışmaların, konuşmaların izlenmesi, MOBESE kayıtlarının izlenmesi, vezneci kayıtlarının izlenmesi, otel kayıtlarının izlenmesi ve gerekirse fiziki strateji yöntemleriyle gerçekleştiriyor. Mesela bunların hepsi bana alın uygulandı ve uygulanmaya bitmeme ediliyor. Üste ego yıllar önceki bir tweet attım ‘Arkamdaki polis ekiplerini çek Süleyman, ayrıntılar yoruluyorlar, tıpkı husus bile namevcut ortada’ diyerek.

“VALİLERİN ŞIŞMAN BİR BÖLÜMÜNÜ DYP’Lİ AİLELERİN İÇİNDEN SEÇİYOR”

Aristokrat’nun İçişleri Bakanlığında benzeri üstelik trol ordusu kurduğunu biliyoruz. Bu troller yalnız Aristokrat üzere çalışıyorlar. Ne cesamet için çalışıyorlar ne AK Fırka üzere çalışıyorlar. Aristokrat gani ayrımsız örgütçü valilerin büyük bire bir bölümünü DYP’li ailelerin içinden seçiyor. AK Parti dışında benzeri partileşme çabası, kendisi hangi büyüklüğünde ‘Siyaseti bırakacağım’ de dese benim sabık hafta yaptığım açıklamadan sonradan akıllıcasına değil. Bibi bitmeme ediyor. Soylu herhalde sunma çok başı yerde ile fotoğrafı olan içişleri bakanı.

“ÜLKEMİZİN GÜVENLİĞİ İÇİN TEHDİT İÇEREN BAZI ÇALIŞMALARINI BILE SOYLU’NUN TÜRK İSTİHBARAT BİRİMİ İLE RESMİ YAZIŞMA İLE PAYLAŞTIM”

Altın yurttaşlarım burada sizinle paylaşmayacağım, istihbarata dayalı ve ülkemizin güvenliği üzere zılgıt içeren bazı çalışmalarını üstelik Soylu’nun Türk İstihbarat birimi ile resmi yazışma ile paylaştım. Altını çizerek söylüyorum, resmi yazıyla paylaştım. Çıktı çap arşivine girdi. Süleyman ne paylaştığımı anlayış ediyorsundur. Sizler birlikte hatırlayacaksınız Süleyman benzeri hafta geçmiş bir açıklama yaparak telefonda küfürleşmediğimizi söyledi ve ekledi, sadece kamuoyu uğrunda söylediklerimi tekrarladım dedi. Halkoyu uğrunda benim hayvandan dun olduğum hakaretiydi, olur bunu söyledi ve Soylu bunu küfür yerine akseptans etmiyormuş anlamış olduk. Amma ben da ona müstelzim cevabı verdim, o de bana yeniden küfretti. Yani bu konuda da yalan söylüyor.

“YA SÜLEYMAN, AMERİKAN BÜYÜKELÇİLİĞİ’NE BENİ DİKKATE ALIN DİYE EŞ YOLLAYAN SENSİN”

Soylu bu konuşmasında tekrar beni Amerikan aparatı olarak nitelendirdi. Geçmiş üstelik benzeri gır gır yardımcısı var, beni Amerikan kuklası olmakla suçlayan tıpkı tweet attı. ya Süleyman, Amerikan Büyükelçiliği’ne, ‘beni dikkate alın’ diye niteleyerek adam yollayan sensin. MEMLUK’nin Afganistan’dan yolladığı Afgan ordusunu resmi üniformaları ile senin korumak zorunda olduğun sınırlardan geçerek Türkiye’ye soktular ve sen seyrettin. Bütün Batı’nın kalsın diye çabaladığı sığınmacıları Türkiye’da sancımak için çalışan sensin ve senin mensubu olduğun DÜRÜST Fırka. Onların vatanlarına dönmesi üzere savaş fail de biz Galebe Partililer. Tığ Amerikalı kuklasıyız; siz hangi oluyorsunuz? Sen ne oluyorsun?

“OĞLUM HİÇ AMERİKAN BÜYÜKELÇİLİĞİ’NİN ANAOKULUNA GİTMEDİ. ANKARA’ÜSTELIK TANINAN BİR OKULUN TED ANKARA KOLEJİ’NİN ANAOKULUNDA OKUDU”

Köle bu bühtan konusunda Aristokrat’evet bir açıklama yaptım dedim kim ‘Bunu ihsas kaynaklarına istinaden söylüyorsan git Yargıtay Başsavcılığı’na yanlışlık duyurusunda bulun. Sana bile 7 bölüm süre.’ Sen hangi yaptın Aristokrat? Sen kurduğun meşhur trol ordusu ve Barhana İdaresi üzerinden fonladığın düzme siteler aracılığı ile ahlaksızca iftiralar atmaya bitmeme ettin. Kıytırık seviyeyi bu kadar düşüreceğini ego de adisyon etmemiştim. 10 yaşındaki oğlumun Amerikalı Büyükelçiliği’nin anaokuluna gittiği iftirasını attın. Elden trollerin atmadı Süleyman, Vekil Yardımcın İsmail Çataklı bu iftirayı evvel tekrarladı. Yavru anaokuluna 3-5 yaş arası gider. Süleyman velev ki gitti, 3 yaşındaki çocuk siyasete menkul mı be âdem? Da oğlum hiç Amerikalı Büyükelçiliği’nin anaokuluna gitmedi. Ankara’bile maruf aynı okulun TED Ankara Koleji’nin anaokulunda okudu.

“BEN ÇAP İŞLERİNİ SENİN FARKLI NAMINA CİDDİYE ALIRIM”

Süleyman yetmedi, baldızımı Amerikan Büyükelçiline yerleştirdiğim iftirasını attınız. Da karımdan üstelik baldızım ile olan ilişkilerimden periferi ayrılmışım. ya Süleyman hakeza utanmazlık imkânsız. Oğlum siz istihbaratı hakeza mi yapıyorsunuz? Benim tek baldızım olmadı ki. Evet, bunlarla birlikte yetinmedi senin elemanların ve sen kardeşimin ayrıntılı yıllar KÖLE’üstelik yaşadığını ve CIA’nın Türkiye Masası’nda çalıştığı iftirasını attın. Hala senin kontrolündeki sitede duruyor bunlar. Süleyman, kardeşim değil mufassal yıllar ayrımsız çağ birlikte MEMLUK’dahi yaşamadı. CIA’ye da tıpkı dolaşma üstelik çalışmadı. Hangi yaptı yıllar önce Amerikan Büyükelçiliğine Türk basınından 3 gazetenin tercümesini başıboş taşeron adına yaptı. ve Süleyman, henüz ilk birlikte askerliğini, cıvıl cıvıl şalter okulunda subay yerine yapmıştı. Özetle bu, senin dahi fehim kapasiten bunu anlamaya yeteceğini düşünüyorum amma ego ululuk işlerini senden farklı olarak ciddiye alırım, bu konuda dönemin MİT Müsteşarına, teşkilatta konuşma ederek hikmet verdim. Türk devletini kazara bu garip işler gayrimümkün Süleyman. Sayın Müsteşar hayatta ve vuzuh sor.

Bütün bu iftiralar yetmedi Süleyman partimize ırak ve yakın, memur, duygudaş birçok kadına iftira attırdın. Bambaşka alçaklar birlikte bühtan attılar hepsini mahkemeye verdik. Ancak sen trollerin arkasına sığındın. Sabık yol seni bu iftiraları attırma diye niteleyerek uyarmıştım whatsapp üzerinden. Bu kadınlar, çocuklarının anneleri. Annelerin kızları… Benzeri iftiraya uğrayan eş seni Süleyman Aristokrat’evet şikayet ederim diyerek kaygı atınca korkuyla iftirayı sildiler biliyor musun? Zira senin hesapların bunlar. Bu kadınlar üzerinden berduş bühtan siyasetini bırak. Bırak milletin özel hayatını takip etmeyi… Kimlerinkini kurcaladığını biliyoruz. Kimlere ne siyaseti yaptığını, YANLIŞSIZ Tümen ortamında yaptığını biliyoruz ve Süleyman sakın korku. Ego senin sahne ettiğin aktöresel siyaseti tek devir temsil etmeyeceğim. İçişleri çayhanelerinde yapılan dedikoduları ne ben tekrarlayacağım hangi üstelik partimden birilerinin paylaşmasına müsaade vereceğim. Yöntem hakeza yapılmaz oğlum. Yapacaksan siyaseti eş kabil yap. özel yaşam üzerinden siyaseti FETÖ benzeri gidi çaşıtlık örgütleri yaptı Süleyman.

Unutmadan şurası da söyleyeyim, öğür bina etmek için yaptığın icraat sırasında KUL Büyükelçiliği ile ilişki kurmuştun ya, İçişleri Bakanlığı yetkililerinin bana ilettiğine bakarak sana verilen karşılık; ‘Önce uyuşturucu ile bağlantısını kessin sonraları’ şeklinde ergin. Ego İçişleri Bakanlığı’ndaki bürokratların yalancısıyım. İyi günler Süleyman.”Share: