Yağız yollarında durum

Kişmiri yollarının yapım, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde sürücülerin alçak gitmesi, gidiş geliş bel ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün kere durumu bültenine göre, TEM Otoyolu’nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi tamirat çalışmaları cihetiyle 22.00-06.00 saatlerinde abdestbozan daraltması yapılıyor. Bu kesimde sürücülerin gidiş geliş bel ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun 1-2. kilometrelerindeki (Derinkuyu Kavşağı) yapım çalışmaları zımnında Derinkuyu istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşıma Ankara-Niğde istikametinden iki cepheli müsaade veriliyor.

Bursa- Yalova yolunun 26-27. kilometrelerinde imal çalışmaları dolayısıyla Yalova istikameti trafiğe kapatılarak erişim ayrıksı istikametten iki cepheli sağlanıyor.

Isparta- Antalya (Dereboğazı) yolunun 1-2. kilometrelerindeki yerleşme ve çatlaklar sebebiyle erişim mukassem yolun bir bölümünden iki cepheli ve kontrollü sürdürülüyor.

Osmaniye- Gaziantep yolunun 1-2. kilometrelerinde üstyapı restorasyon çalışmaları zımnında misil trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü bitmeme ediyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 10-11. ve 22-25. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle muvasala bölünmüş yolun bire bir bölümünden iki cepheli gerçekleştiriliyor.

Çorum-Ankara yolunun İskilip- Osmancık kavşaklarında farklı seviyeli dudak çalışmaları cihetiyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Beşikdüzü- Trabzon yolunun 37-41. kilometrelerinde (Akçaabat şehir geçişi) üstyapı hizmet, tamirat ve restorasyon çalışmaları nedeniyle değme iki yönde muvasala bir tane şeritten kontrollü sağlanıyor.

Bartın- Safranbolu yolunun 23-25. kilometrelerinde Kirazlı Köprüsü imal çalışmaları zımnında erişim servis yolundan kontrollü sürdürülüyor.

Kırşehir- Aksaray yolunun 6-8. kilometrelerinde imal çalışmaları cihetiyle muvasala bölünmüş yolun aynı bölümünden iki taraflı devam ediyor.

Share: