YANLIŞSIZ Parti’li Incitici: Sandıkta gene bir numara parti olacağız

YANLIŞSIZ Fırka Umumi Başkan Yardımcısı Hamza Acı, “SELIM Fırka, Türkiye’dir. 21 yıldır milletimizin gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta bile yine birinci fırka olacağız” dedi.

DÜRÜST Tümen Umumi Başkan Yardımcısı Şiddetli, partisinin 21’inci bünye sene dönümü zımnında yarın programın gerçekleştiriliceği Ankara Ticaret Odası (ATO) Fuar ve Kongre Merkezi’nde matbuat toplantısı düzenledi. Izdırap, SELIM Öğür’nin, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin yeryüzü detaylı müddet iktidarda kalmayı başarmış siyasal hareketi olduğunu hatırlatarak, “Esasta bu başarı, AK Tümen’nin sadece tıpkı siyasi parti olmaktan çok elan fazlası olmasından müstakbel gelmektedir. YANLIŞSIZ Öğür ayrımsız ailedir, bir yuvadır; yapı öncesinden bugüne çatışma sabık sürede değme antlaşma milletin sesine kulak veren ve milletiyle bütünleşen aynı partidir. Milletimiz ile kurduğumuz bu bağın yanı sıra beherglas kuruluş mensubumuz da YANLIŞSIZ Parti çatısını, bire bir yuva namına görmektedir” dedi.

‘AK PARTİ GÜCÜNÜ BİRLİK VE BERABERLİĞE BORÇLUDUR’Bu sene bünye sene dönümünü ‘Bir Olduk 21 Olduk’ sloganıyla kutlayacaklarını kaydeden Biberli, “Bu sav söz, DOĞRU Fırka serüveninin net benzeri gerçeğidir. AK Parti geçmişinden aldığı güçle bugün elan zihayat, daha diri, elan eskimemiş ve henüz taze bir partidir. DÜRÜST Öğür, gücünü ve zorlukların karşısında akva ayrımsız şekilde durabilmesini, lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde seçkin kademesiyle ilişki ve muadele içerisinde olmasına borçludur. Yapılan bereketli işlerde, milletimizin hizmetine sunduğumuz projelerde ve gıptayla bakılan icraatlarımızda bilcümle tıpkısı olmanın, müracaat kültürünün ve eş aklın imzası bulunmaktadır. Bu anlamda YANLIŞSIZ Parti’yi 20 senedir milletin teveccühüne mazhar kılan tadımlık, ayrımsız olmayı genetiğine işlemiş olmasıdır” diye niteleyerek konuştu.  ‘SANDIKTA DA YİNE BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ’Zehir, SELIM Parti’nin 21 senede seçme seferinde yetkiyi alarak milletle bire bir ve hep olduğunu vurgulayarak, “İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız tek benzeri kaza, kasaba, mahalle, köy, çevre bulunmayan. Zira kimseyi fark etmedik. SELIM Fırka, Türkiye’dir. 21 yıldır milletimizin gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta üstelik esasen bir numara parti olacağız. Önceki seçimlerde bir ve beraber olarak lacerem bir numara tümen olduysak, 2023’te bile zafer bizim olacak. İnşallah önümüzdeki yıllarda partimizin 22, 23, 25, 30 ve henüz birçok yıllarını kutlarken birlikte DÜRÜST Fırka’nin Hakk’a ve halka hizmet yolundan sapmadığını göğsümüzü gererek söyleyebileceğiz. Partimizin kuruluş yıl dönümünü, yalnızca yarın gerçekleştireceğimiz etkinliklerle kutlamayacağız. Ülkemizin dört bir beraberinde, 81 ilimizde bugün kurulan SELIM Noktalar ile vatandaşlarımıza ikramlar dağıtacağız. Bu esnada Cumhurbaşkanımız, Umumi Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin beherglas ferdi amacıyla kaleme aldığı mektubu, vatandaşlarımıza ikram edeceğiz. Bu mektupta Umumi Başkanı’mız, YANLIŞSIZ Fırka’nin 20 almanak iktidarında ortaya koyduğu çalışmaların mahiyetine ve gelecek vizyonuna vadi verdi” ifadelerini kullandı.’11 MİLYON PARTİLİYE TEMA GÖNDERİLECEK’

?Bugün ayrıca öğür üyesi tahminî 11 milyon kişinin telefonlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan yoluyla aynı kani gönderileceğini dile getiren Keder, “Erte programı yürütme edeceğimiz alanda, Cumhur Reisi’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatından kâh eleştiri kesitlerin düzlük aldığı, AK Tümen’nin geçmişinde karşılaştığı ara sıra engeller ve hayata geçirdiği hizmetlerin anımsatıldığı 2 sayı ‘ahit tüneli’ olacak. Kurulacak stantta VR gözlükle, metaverse tekniği ile ziyaretçileri hayata geçirdiğimiz önemli projelerin gösterildiği aynı gezintiye çıkaracağız. Kurulacak bilgi yarışması standında, politik konularda kendine güvenen yarışmacı misafirlere bazı sorular sorulacak ve liyakatli olanlara armağan takdimi olacak. Sosyal medyada ise ‘#BirOlduk21Olduk’ etiketiyle icraatlarımızı, görsellerimizi paylaşacağız. Teşkilatlarımız, milletvekillerimiz ve uray başkanlarımız bu çalışmaya katılacak. 21’inci yıla özel videolar hazırlandı. İnşallah bunları toplumsal iletişim araçları mecralarından paylaşacağız” dedi.Share: