Yusuf Şimşek, Çorluspor 1947’nin maharet direktörü oldu

Bölgesel Mektep Çocuğu Tomar (BAL) 11. Grup’ta savaş eden ve hedefini şampiyona yerine belirleyen Çorluspor 1947, beceri müdürlük görevi üzere Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları dahi giyen bozuk milli oyuncu Yusuf Şimşek ile anlaştı.

Çorluspor 1947 Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş ile bir araya gelerek resmi sözleşmeyi imzalayan Yusuf Balkır, hafta sonu zerrin-kırmızılıların Tekirdağspor ile Tekirdağ Namık Kemal Stadyumu’nda oynayacağı maçta takımının başında olacak.

Konuya ilişkin açıklamada kâin Başkan Yusuf Gümüş, “Kulübümüz, futbolculuk dönemlerinde Fenerbahçe, Beşiktaş, Denizlispor, Bursaspor kabilinden kulüplerde oynayan, beceri âdemiyet dönemlerinde ise Antalyaspor, Denizlispor ve Karagümrük kabilinden takımları çalıştıran tecrübeli teknik adam Yusuf Parıltı ile temas laf dahi anlaşmaya vardı. Sene başında hedefimizi bökelik kendisine belirlemiştik. Bu hedeften sapmadan yolumuza emniyetli adımlarla ilerliyoruz. Yusuf Balkır’in bile tecrübesi ile bu yolculuğumuza ulama sunacağına inanıyoruz” dedi. – TEKİRDAĞ

Share: