Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Ordu’da ziyaretlerde bulundu

Utku Partisi Genel Başkanı Beklenti Özdağ, Kargaşa’de çeşitli ziyaretlerde bulundu, partisinin diyar başkanlığının açılışını gerçekleştirdi.

Özdağ, açılışta düzenlediği basın toplantısında, Cıvıl Cıvıl, Karadeniz ve Türkiye’nin daha ilk fındık üretiminde acun tekelini elinde tuttuğunu ifade ederek, YANLIŞSIZ Öğür iktidarının ise Türk fındığını ve üreticisini İtalyan şirketlerine doğrulama ettiğini savundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan sonradan sunu dolgunca DÜRÜST Öğür’linin Eksiksizlik Kılıçdaroğlu olduğunu istikbal süren Özdağ, “Bu tamlık zannediliyor kim, bu tabir bana ilişik, hayır. Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatına aittir. Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nu istediği televizyona nida ediyorum. İsterse arkadaşı Süleyman’ı bile getirsin, Soylu’yu. Alay Malay konuşalım. Bakalım kaç kişiye yurttaşlık bırakılmış.” ifadelerini kullandı.

Özdağ, CHP’lilere, İYİ Partililere ve Budun İttifakına oy vermeyi düşünen mecmu seçmene birlikte buradan çağrıda yatmak istediğini vurgulayarak, “Bu siyasetçilerin sizi aldatmasına ve baştan benzeri yenilgiye sürüklemesine müsaade vermeyin lütfen. Ayrımsız oyun da kebir olduğu tıpkısı seçimde 50 artı birle kazanılacak tıpkısı seçimde Süleyman Soylu’nun verdiği rakama istinaden seçime hazırlanan tıpkısı aykırılık kaybetmeye hazırlanan ikinci Ekmeleddin modeli konusunda açacak yapan benzeri muhalefettir.” değerlendirmesinde bulundu.

Altınordu ilçesinde esnaf ve vatandaşla tıpkısı araya mevrut Özdağ, daha sonraları Kargaşa Barosunu musahabe ederek, Baro Başkanı Sibel Torun ve yönetim kurulu üyeleriyle arkadaşça etti.

Özdağ, Kalabalık Tecim ve Uran Odası binası önünde yaptığı matbuat açıklamasında ise ülfet taleplerinin akseptans edilmediğini argüman ederek, bölüm yöneticilerine eleştirilerde bulundu.Share: