‘İlk Evim, İlk İşyerim ve İlk Evim Arsa’ projesi Aydın’da tanıtıldı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) başkanlığınca düzenlenen ‘İlk Evim, İlk İşyerim ve İlk Evim Arsa’ projesi lansman tırı vatandaşları bilgilendirmek için Aydın’a geldi.

Atatürk Kent Meydanı’nda eklentileri kurularak Aydınlıların ağırlandığı tırda vatandaşlara ‘İlk Evim, İlk İşyerim ve İlk Evim Arsa’ doğmak amacıyla TOKİ projeleri üzerine bilgiler verildi. Tırı mülakat fail vatandaşlar, yapılacak evleri mevhum nesep gözlüğü ile gezerek düşünüm sahibi oldu. Başvuruda bulunan ve bulunmayı düşünen vatandaşlar merak ettikleri konulara ait yetkililerden vukuf aldı. Sanal hakikat gözlüğü ile evleri gezen vatandaşlar, projenin domuzuna ve dolgunca olduğunu, beklentilerini karşıladığını belirtti.

TOKİ Proje Koordinatörü Hüseyin Ayhan yaptığı açıklamada, ‘İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa’ kampanyasının Ege ve Akdeniz bölgelerinin koordinasyonunu sağladıklarını söyledi. Lansman tırının Aydın’da olduğunu tabir fail Ayhan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayeleriyle Mekân, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve TOKİ, Cumhuriyet Altını tarihinin bildirme büyük sosyal ev projesini hayata geçirdi. Şartları taşıyan bilcümle vatandaşlarımız internet üzerinden referans yapabilirler” dedi.

Gün boyu Aydınlıları ağırlayacak olan henüz sonraları Muğla’ya hareket edecek. – AYDIN

Share: