Kandilli Belediyesi asfalt çalışmalarına cevvaliyet verdi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine vabeste Kandilli Beldesi’nde asfalt çalışmalarına ivinti verildi.

Kandilli Belediye Reisi Mustafa Aydın, beldenin tıpkısı haddinden fazla bölgesinde asfalt çalışmalarına başladıklarını anlatım etti. Başkan Aydınlık açıklamasında “Kandilli Belediyesi kendisine beldemiz bölgemizdeki beldelere oranla haddinden fazla açık tıpkısı coğrafyaya topluluk. Zımnında posta ağımızda berenarı serbest. Geçtiğimiz sene ve yıl bir nice mahalle ve sokakta yeni beton ve parke sefer çalışmaları yaptık. Uzun zamandır girişimlerini ve planlamalarını yaptığımız asfalt çalışmalarına bu sabah itibariyle başladık. Belediyemizin imkanları kadar Kandilli Beldesi halkımıza elan çağcıl ve konforlu tıpkı yaşam sunmak üzere herhangi bir alanda olduğu üzere muvasala konusunda de çalışmalarımız bitmeme ediyor. Asfalt çalışmalarımız bu çevrim itibariyle başladı. Kandilli beldemizin herhangi bir noktasında çöp tenekesi olan bütün bölümlerde 3-4 zaman bu çalışmalarımız bitmeme edecek. Asfalt çalışmalarımızı Zonguldak İl Özel İdaresi’nin iş makineleri ile yapıyoruz. Ego bu anahtar ile bu çalışmaların yapılmasında emeği sabık herkese çok teşekkürname ediyorum. İl Hususi İdaresi ekiplerimize ve belediye personelimize çalışmalarından etraf teşekkür ediyorum” dedi.

Başbuğ Görgülü, antrparantez SELIM Tümen Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Kovanlık Bozkurt ile Zonguldak İl Hususi İdaresi Umumi Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz ile yaptıkları görüşmede, kendilerinin dahi Gökçeler ile Zonguldak yolu beyninde artan kısımda artan yolu yapacaklarını rapor ettiklerini belirtti. Aydın konuşmasında şu sözlere meydan verdi:

“DÜRÜST Fırka Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saflık Bozkurt ile Zonguldak İl Hususi İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Gürel Karayılmaz beldemizde devam eden asfalt çalışmalarını incelediler. Kendileri Gökçeler ile Zonguldak yolu beyninde artan kısmı de yapacaklarını ifade ettiler. Yoz çokça mutlu oldum. Hepimizin amacı halkımıza çalışmak. Kontak ve el birliği içerisinde beldemize yapılan değme tip hizmet bizi mutlu mesabe. Ego DOĞRU Tümen Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt ile Zonguldak İl Hususi İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Gürel Karayılmaz’a bu anlayışlarından dünya çokça teşekkür ediyorum.” – ZONGULDAK

Share: