Lüleburgaz’da Demokratlık ve Cumhuriyet Altını Yılı Slogan Yarışması Başlıyor

Lüleburgaz Belediyesi’nin Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılı üzere belirlediği 2023 Demokratlık ve Cumhuriyet Altını Yılı Sav Söz Yarışması başlıyor. Sav Söz yarışmasına akmak isteyenler, 17-24 Ilk Teşrin 2022 tarihleri beyninde en çok 3’er slogan ile başvurabilecek. Kazanan sloganlar, 4 Teşrinisani Cuma Namazı günü açıklanacak. Yarışmanın böylece birinciye laptop, ikinci ve üçüncüye tablet ihsan edilecek.

Her yılı belli başlı bire bir tema çerçevesinde kutlayarak o konu üzerine farkındalık oluşturan Lüleburgaz Belediyesi, Cumhuriyet’in 100’üncü yılı için Şehremaneti Meclisi’nce belirlenen Demokrasi ve Cumhuriyet Altını Yılı kapsamında sav söz yarışması başlıyor.

BAŞVURULAR 17-24 EKİM ARASINDA

Kazananlara şaşırtı hediyelerin verileceği slogan yarışmasının başvuruları, 17-24 Ekim 2022 tarihleri arasında olacak. 9 gözyaşı ve cisim adayların “rumuz” ile katılabileceği motto yarışmasının kazananları, 4 Son Teşrin Cuma haset açıklanacak. Referans süresinin peşi sıra gönderilen tek sloganın akseptans edilmeyeceği yarışmanın ödül töreni ise 2023 Demokratlık ve Cumhuriyet Altını Yılı Tanıtım Gecesi’nde gerçekleşecek.

Yarışmada dereceye girenlerden birinciye laptop, ikinci ve üçüncüye ise tablet ödül edilecek.

Share: