Milli Topçu Mahmut Tekdemir’den öğrencilere bindi

Türkiye A Milli Topluluk ve Medipol Başakşehirspor’un tecrübeli futbolcusu Mahmut Tekdemir ve eşi Gidiş Tekdemir, 25 öğrenciye bot desteğinde bulunup pizza sürprizi yaptı

Daha önce ismini birçok köy okulu ve muhtelif projeleriyle duyuran öğretmen Osman Güneri’nin öğrencilerine bot yardımında bulunan Mahmut Tekdemir ve eşi pizza ikramında birlikte bulunarak onları bahtiyar etti.

Tekdemir ve eşi, hoca Osman Güneri’nin vasıtasıyla çocuklarla görüntülü görüşüp ayrımsız süre kardeş kardeş etti. Çocuklar Tekdemir ailesini Hatay’a nida edip hediyeler üzere teşekkür etti.

Osman Güneri, “Çocuklarımızı çocuklarından ayırmayan Tekdemir ailesine böylesine güzel benzeri organizasyona yardım sağladıkları amacıyla öğrencilerim hesabına teşekkür ederim. Öğrencilerimiz bu fena hâlde haset eminim ki bir dirlik unutamayacaklardır. Zer yararlanmak ve aşikâr etmek bu yaş grubu çocuklarımız üzere genişlik iri kazanımdır. Ayrıntılar bu sevgiyi bugün ziyadesiyle hissettiler. Emeği geçenlere teşekkürname ederiz “dedi.

Okul Müdürü Izzet Doğan ise etkinlikten etraf Tekdemir ailesine ve öğretmen Güneri’ye teşekkür etti. – HATAY

Share: