AK Fırka Edirne İl Başkanı İba, partisinin 21. kuruluş sene dönümünü kutladı

SELIM Tümen Edirne İl Başkanı Sarih İba, partisinin 21. yapı yıl dönümü dolayısıyla kaygı yayımladı.

İba mesajında, SELIM Öğür’nin millete hizmet amacında önceki günkü aşkla çalıştığını belirtti.

DÜRÜST Öğür’nin ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’nin yeniden öz potansiyelini bulduğunu anlatım fail İba, şunları kaydetti:

“Türkiye, AK Fırka iktidarı döneminde 21 yılda yüzyıl atladı. Milletin desteği ile her zaman ayakta mütezayit DÜRÜST Öğür, 2023 hedeflerine esasen milletin desteği ile yavaş yavaş ilerlemektedir. Türk milletine hizmetkar, vatanına aşık bir acun lideriyle alay malay posta yürümenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. YANLIŞSIZ Öğür’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gönül vermiş kurum ile bağlantı ve kardeşlik içerisinde Edirnelilerin hayat ve refahı üzere var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Cumhurbaşkanı ve SELIM Tümen Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mektubun, parti kurucuları ve partililere iletildiğini dile getiren İba, şöyle bitmeme etti:

“Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora kadar bir nice alanda ihtiyaç mahsus envestisman ve hizmetler 21 yılda yapıldı. Bugüne kadar olduğu gibi imdi de türlü yatırım ve projelerle vatandaşlarımıza bakım etmeye devam edeceğiz. Partimizin, davamızın, bu milletin uğruna çıktığımız yolumuzun kuruluşunun 21. yılı hümayun olsun. Rabbim bizlere nice hizmetleri yapmayı talih etsin. 21 yaşında hem gepegenç benzeri kıray üzere hem tarihin derinliklerinden getirdiği tecrübesi ile köklü aynı çınar gibidir DOĞRU Öğür. 21. yılımız mutlu olsun, verimli olsun.”

Share: