Akedaş’tan hizmet tamir çalışması

Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta neşelilik tevzi hizmeti veren Akedaş Faaliyet Tevzi A.Ş, tüketicilerine selis enerji sunmak namına düzenlenen hizmet tamirat çalışmalarını parçalanmamış hızıyla sürdürüyor.

Sorumluluk sahası olan Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinde kaliteli ve akıcı erke sağlayan Akedaş Cıvıltı Dağıtım A.Ş., bu çerçevede gerçekleştirilen planlamalar doğrultusunda OG ve AG enerji aktarım hatları ile trafolarda hizmet onarım çalışmalarına bitmeme ediyor. AKEDAŞ Neşelilik Tevzi A.Ş. marifetiyle yapılan açıklamada, 2022 yılı içerisinde şuana büyüklüğünde erke arzını huysuz etkileyebilecek ve arıza kaynaklı kesintilere hastalık olabilecek aksaklıklara cebin, 550 trafo ve 400 kilometrelik erke aktarım hattında bakım tamir ve restorasyon çalışması gerçekleştirildiği aktarıldı.

Kaliteli ve selis erke arzı üzere bakım tamirat ve yenileme çalışmalarıyla ilgili Akedaş’tan yapılan açıklamada, “2022 yılı içerisinde bakım tamir ve restorasyon çalışmaları üzere şuana büyüklüğünde 32 milyon TL masraf yapıldı. Sene sonuna büyüklüğünde bu rakamın 84 milyon TL düzeyine çıkarılmasının hedeflenmektedir. Tüketicilerimize kaliteli ve akıcı enerji arzının sağlanması yerine dönüştürücü merkezleri ve işsiz hatlarımızda gerçekleştirilen bu icraat planlı ayrımsız şekilde bitmeme edecektir” diye niteleyerek konuştu. – ADIYAMAN

Share: