ASFİM kayıtları başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz spor imkanı sunduğu Antalya Spor ve Fitness Merkezleri’nde (ASFİM) verilecek ücretsiz spor kursu kayıtları başlıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Deneyimsizlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren ASFİM, vatandaşları dosdoğru ve faal yaşamla buluşturmaya devam ediyor. ASFİM’in ücretsiz spor hizmetinden faydalanmak talip vatandaşların, 17 – 30 Teşrinievvel tarihleri beyninde bakir çağ kayıtları amacıyla internet adresi üzerinden referans yapmaları gerekiyor.

ASFİM kursları 7 Kasım tarihinde başlayacak. Alanında bilirkişi eğitmenler eşliğinde ücretsiz spor yapma imkanı sunan ASFİM’lerde vatandaşlar amacıyla pilates, reformer, zumba, step-aerobik, fitness, bala cimnastiği, parkinson pestil egzersizi, kadınlara özel savunma sanatı kursları ana dersler halinde verilecek.

“İleri gözyaşı amacıyla alıştırma”

Bu yıl farklı tıpkı branşta birlikte bakım verecek olan ASFİM merkezi “İleri yaş için antrenman” kursunu açarak 60 gözyaşı üstü vatandaşlar üzere hususi mesai programı ile formda kalmalarını sağlayacak. Ayrıca ruh hastalıkları, obezite, diyabet kabilinden yaş ile bağlantılı hastalıklardan de korunmak üzere 60 yaş üstü vatandaşlara hususi yöntemli dersler verilecek.

ASFİM’in kurslarından ücretsiz feyizlenmek isteyen vatandaşlar, 30 Ilk Teşrin’e kadar www.abbsporhizmetleri.com adresinden online olarak referans yapabilecek. Kursların start tarihi ise 7 Son Teşrin olarak belirlendi. – ANTALYA

Share: