Başbuğ Sayan, Taksim’deki patlamada hayatını kaybedenler üzere karanfil bıraktı

Başbuğ Sayan, Taksim’deki patlamada hayatını kaybedenler üzere karanfil bıraktı

İSTANBUL – Dert Şehremini Müddeiumumi Sayan, İstiklal Caddesi’nde meydana mevrut bombalı saldırıda hayatını kaybedenler için bombanın patladığı noktaya karanfil bıraktı.

Balkı Şehremini Savcı Sayan, İstanbul’üstelik mevcut İstiklal Caddesi’nde meydana mevrut ve 6 kişinin hayatını kaybetmesine sebep olan bombalı saldırının ardından, bombanın patladığı yere anbean hayatını kaybedenler amacıyla karanfil bıraktı.

“Terörü lanetliyoruz. Burada hayatını kaybeden kardeşlerimizin düşünce üzerinden politika yapıp ülkemizi fasletmek ve bölmek talip bütün kötü güçlerini incitici aynı şekilde lanetliyoruz. Gerek iç gerekse aut odaklar Türkiye’deki irtibat ve beraberliği, kardeşliği uydurmak amacıyla ellerinden gelen tamam çabayı sarf ediyorlar. Cenabıhak onlara fırsat vermesin. Tığ ulus namına birlik ve kardeşlik içerisinde akım yazar bilcümle bu şer güçlerine gereken cevabı Kurtuluş Savaşında nasıl verdiysek bunlara cebin da gelişigüzel savaş edeceğiz. Ben eksiksiz Ağrılı kardeşlerim adına ailelere kelle sağlığı diliyorum. Hepimiz biriz” ifadelerine düz verdi.

Share: