Beklenti Özdağ, 12 Yaşında Hayatını Kaybeden Samet Gül İçin Konuştu: “Erdoğan birlikte Aristokrat da Suçludur”

Selen: OKTAY YILDIRIM – Alıcı: FIKDAN KARABAYIR

Yengi Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, İstanbul Küçükçekmece’de tıpkı okulda yabancı uyruklu yaşıtlarıyla yaşadığı tartışmada aldığı darbe sonucu hayatını kaybettiği sav edilen Samet Gül ile ilişkin izah yaptı. Özdağ, “13 milyona mümasil sığınmacı ve kaçağın bu ülkeye gelmesinin ve Türkiye’da kalmasının önünü açan YANLIŞSIZ Fırka Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da bu cinayette suçludur” dedi.

İstanbul Küçükçekmece’bile Halkalı Sıra Ortaokulu’nda 19 Ilkgüz Pazartesi haset meydana gelen olayda 12 yaşındaki Samet Gül hayatını kaybetmişti. Olayı gören öğrencilerin velileri henüz bilahare aileye anbean, Gül’ün Suriye uyruklu 3 çocukla çekişme ettiğini ve patırtı sonucu kafasını demire çarptığını tez etmişti.

Okulun önünde açıklama fora etmek isteyen Zafer Partisi Umumi Başkanı Beklenti Özdağ ve partililer, okulun tamam şunları söyledi:

“BU DAVANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ: Samet Gül adında 12 yaşında bire bir mektepli, tıpkı okulda öğrenci olan amma yaşları şişman olan Suriyeli çeteleşmiş ayrımsız kadro marifetiyle saldırıya uğramış, zedelenmek edilmiş ve bu darp edilme neticesinde hangi eyvah kim hayatını yitirmiştir. Bu cinayetin bir numara sorumlusu on paralık elbet, bu cinayeti çalışan ve zaman tutuklanmış olan bu çocuktur. Ancak bu çetelerin okullar içerisinde hakeza pervazsız cereyan etmesini engellemeyen, çocukları itip kakmasını, dövmesini ve haraca kesmesini engellemeyen ekol müdürü dahi suçludur, İlçe Milli Yetişek Müdürü de suçludur, İl Milli Yetişek Müdürü birlikte suçludur. Tabiatıyla kim 13 milyona yakın sığınmacı ve kaçağın bu ülkeye gelmesi ve Türkiye’dahi kalmasının önünü açan YANLIŞSIZ Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bile suçludur bu cinayette. İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat da bu cinayette suçludur. Demincek kenara çekilip ‘Ben yapmadım, ego yapmadım’ diye niteleyerek mızmızlanan Suriye politikasının mimarı Ahmet Davutoğlu üstelik suçludur. Bu üç politik sorumlunun şu anne büyüklüğünde çocuğunu kaybeden aileden kusur dilediğini duymadık. Biz, Yengi Partisi namına bu davanın takipçisi olacağız, bu okula Samet’in adının verilmesi üzere girişimde bulunacağız, bu cinayetin unutulmamasını istiyoruz. Bundan ahir cinayet girişimlerinin birlikte önünü takanak şekilde okullardaki çetelerin derhal dağıtılması ve bunlara karşı kaba önlemler alınmasının takipçisi olacağız, kâfi bundan sonra.

TÜRKİYE’YE 13 MİLYON SIĞINMACI VE KAÇAĞI DOLDURAN ZİHNİYETİ CÜMLE BİLİYOR: Anneler çocuklarını okula yolluyorlar ve okuldan öldü haberi geliyor, öldürüldü haberi geliyor. Kızlar, kadınlar sokakta abat dolaşamıyorlar, taciz ediliyorlar. Bu sığınmacı ve uğrun terörünün bundan sonra bitmesi, hepsinin vatanlarına gabi dönmesi gerekiyor. Tığ Yengi Partisi yerine Türk milletine saraka veriyoruz. Tıpkı sene içerisinde bütün sığınmacı ve kaçakları vatanlarına yollayacağız. Önümüzdeki intihabat Türkiye’nin göçmenistan mı olacağı yoksa Türkiye kendisine mı kalacağının kararanın verileceği seçim olacak.

KİM KİMDEN KORUNUYOR ALÇALMA EDİYORUM: Biz bu matbuat açıklamasını arkamızda zihayat kardeşimizin öldürüldüğü okulun uğrunda tahsis etmek istemiştik. Ancak gördüğünüz kabil barikatla sefer kapatılmış. Ki kimden korunuyor iptila ediyorum. Keşki bu barikatlar sınıra konulsaydı birlikte bu çocukları öldüren çeteler Türkiye’ye on paralık giremeseydi. Bu yanlış yere konuşmuş bire bir barikattır. Bu Barikat Türk milletini korumuyor. Bu barikat Türk milletinin egemenliğini hudutlandırmak üzere konulmuş bir barikat. Bu barikat Türk çocuklarının haklarını savunulmasını çalmak için konulmuş bire bir barikat. Bu barikatı koyan idrak bire bir zamanda Türkiye’ye 13 milyon sığınmacı ve kaçakla dolduran aynı beyin. Ne içtihat olduğunu tümce biliyor. Yeter daha çok.

SIĞINMACILAR, KAÇAKLAR TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞ TÜRK ÇOCUKLARININ HAKLARINI SAVUNACAĞIZ: Yüklülük ile zorbalıkla, ‘Konuşmayın bu konuları’ diye Türk milletinin bu konudaki iradesini Zafer Partisi’nin kaşkariko etmesini engelleyemezsiniz. Anayasa’ya ters, bizi Hatay’a sokmak istemediniz, ezdik ve geçtik girdik Hatay’a. Bizi Kilis’te, Cilvegözü Çizgi Kapısı’na sokmak istemediniz orada de ezdik ve geçtik. Bizi Afyon’de otelden takip etmek istemediniz. Orada da ezdik ve geçtik. Çünkü tığ Türk milletinin iradesini temaşa ediyoruz ve sahne etmeye üstelik bitmeme edeceğiz. Yaralanan Türk çocuklarının yanında olacağız. Sığınmacılar ve kaçaklar eliyle öldürülmüş Türk çocuklarının haklarını savunacağız ve savunuyoruz. Türkiye’nin gelişigüzel durumunda davalara Utku Partisi’nin avukatları giriyor. Aileler polisten ilk Galibiyet Partisi’ni aramaya başladılar bu tuhaf saldıralar ile ilgilendiren. Buradan demincek aileye başsağlığı diyeceğim. Olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Arkadaki okula dönüp gitmemizi kırıcı bu barikat var evet, bu barikat tıpkısı Türk çocuğunun öldürülmesini engellemedi. Bu barikat burada olduğu amacıyla bu bala öldürüldü. Bu barikatı koyan mezhep Türk çocuklarını koruyamayan zihniyettir. Bu barikatı koyan mantalite Türk çocuklarının ve Türkiye’nin haklarını savunan, Türk insanın haklarını savunan Utku Partisi’nin önüne gelen barikattır. Bu barikatı kimlerin koyduğunu biliyoruz, zamanı geldiği ant birlikte politik namına bunun hesabını değme birinden biricik bir tane soracağız.

SOYLU BU ENGELLEMENİN HESABINI: Müdür Satış buradan beni sokmadı. Bu yaptığın Anayasa’ya ters, yasaları çiğniyorsunuz. Ben senelerce Polis Güçleri Akademisinde sizlere öğüt verdim. Anayasa’yı ve gösteri hukukunu da mebzul bilirim. Aynı parlamento üyesinin neden engellediğini biliyorum. Bu senin sorumluluğunda olan tıpkı husus değil bunu biliyorum. Bunun hesabını doğrusu Türk polisi vermiyor, bunun hesabını Süleyman Soylu veriyor, vermeye birlikte bitmeme edecek alay veriyorum.”Share: