CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan festival ve konserlerin nakız edilmesine aksülamel: Anca kafanıza göre yasaklayamazsınız

Türkiye’nin genişlik şişman saz festivalleri arasında vadi kayran ve bu sene 1-4 Ilkgüz günleri ortada ikincisi düzenlenecek olan Milyon Fest Fethiye, Muğla Valiliği aracılığıyla tağyir edildi. Bu festivalin birlikte bozma edilmesiyle sosyal medyada son aylarda Türkiye’üstelik halel edilen konser ve festivaller ruzname oldu.

SONUÇ 4 AYDA İPTAL EDİLEN 14. ORGANİZASYON

Türkiye’birlikte serencam 4 ayda; Eskişehir Rum Fest, Niyazi Koyunca Pendik Konseri, Zonguldak Kozlu Mizik Festivali, Munzur Küktür ve Natür Festivali, Kazdağı Ekoloji Festivali, Gökçeada Meryem Ana Panayırı, ODTÜ Ilkbahar Şenliği, Muş Dayanabilen- Eksiksizlik Alp Konseri, Aynur Doğan Bursa ve Kocaeli Konserleri, Başkent Ekin Yolu Festibali Miae Konseri, Başşehir Firez Yolu Festivali Duruluk Malikian Konseri, Apolas Lermi Denizli ve Bostancı Konserleri ve sonuç olarak Milyon Fest Fethiye değişik esbap gösterilerek fesih edildi.

VALİLERİ UYARIYORUM: BOYNUMUZU EĞECEĞİZ Mİ ZANNEDİYORSUNUZ?

İptal kararlarına tepki gösteren CHP lideri Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, “Valileri uyarıyorum; öyle kafanıza göre gençlerin eğlenmesini yasaklayacaksınız, tığ hepimiz birlikte boynumuzu eğeceğiz mi zannediyorsunuz?” dedi.

“MİLYONLARI KARŞINIZDA BULACAKSINIZ, ŞAKŞAKÇILIK YAPMAYIN”

Sözlerini sürdüren Kılıçdaroğlu, “Bulunmayan öyle doyumluk. Konser yasaklamaya devam ederseniz, milyonları karşınızda bulacaksınız. Şakşakçılık yapmayın, devletin valisi olun. Devletin!” dedi.Share: