Eskişehirspor Ustalık Direktörü Cüneyt Biçer Açıklaması

Eli Nimetli tıpkısı dinlenme kampı dönemi ve oynanan tedarik maçlarının ardından takımın mefret bire bir aksiyon gösterdiğini rapor eden Eskişehirspor Beceri Direktörü Cüneyt Biçer, “Üçüncü etabın böylecene lige hazır girebilecek tıpkı topluluk görüntüsünü almak yeryüzü büyük ümit ve hedefimiz olacaktır” dedi.

İkinci ve üçüncü hamle kamp programları ile ilgili kendisine Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, değerlendirmelerde bulundu. 12 ahit süren ikinci hazırlık dönemi kamp programını tamamladıklarını tabir eden antrenör Biçer, etabın 14 Ağustos’ta tamamlandığını tabir etti. Artağan aynı dönemi geride bıraktıklarını ve bu devir içerisinde fiziksel başarım çalışmalarının yanında kundaklamak istedikleri iyi oyun formatının biri üstünde taktiksel icraat yaptıklarını aktaran Cüneyt Biçer, “Bu çalışma ile birlikte, deneyimlerimizi görebilmek adına iki tedarik maçı oyanadık” dedi.

“Oyuncular, gelişimleri adına majör bire bir öğün aldılar”

“Bu iki tedbir maçımızda ihtiyacımız olan aksiyon noktalarımızı dahi belirlemeye çalıştık” diyen Eskişehirspor antrenörü Cüneyt Biçer, “Aktör ihvan, bu ahit içerisinde hem antrenman hem da karşılaşma performansı açısından aksiyon namına yetişkin tıpkı el aldılar. Bağımlı ki istediklerimizin tamamını dört dörtlük şekilde namına getirdiğimizi söyleyemesek da makro ölçüde gelişimler sağladığımızı söyleyebilirim. Emsal namına bizim amacıyla çokça büyük olan bando yerine hareket edebilme becerimiz yıldızlı şekilde artış gösterdi. Bu ve bunun kadar isteklerimizi aktör arkadaşlarımızla alay malay çalışarak yükseltmek bizim üzere haddinden fazla önem taşıyor” şeklinde konuştu.

“Yavaş olarak taktiksel anlamda çalışmalarımız olacak”

Önümüzde üçüncü girişim kamp dönemi olduğundan küçümseme fail Cüneyt Biçer, konu ile müntesip olarak sözlerine şu şekilde devam etti:

“19-26 Ağustos ortada Afyon’da gerçekleşecek olan kampımızda 3 sunum elan tedarik maçı oynamayı planladık. Bu maçların ilki 20 Ağustos’ta Orduspor ile, ikinci maç 23 Ağustos’ta Kahramanmaraşspor ile, üçüncüsü ise 25 Ağustos’ta Darıca Gençlerbirliği ile olacak. Bu üçüncü kadem dinlenme kampı çalışmalarımız esnasında tıpkısı yandan fiziki performans çalışmalarımızı tamamlarken, ayrıksı yandan bile yavaş yerine taktiksel anlamda çalışmalarımız olacak. Üçüncü etap içerisinde oynayacağımız tedbir maçları bizi lige daha amade aynı şekilde girebilme yerine ayrımsız vesile tanıyacaktır. Bu müddet içerisinde natamam gördüğümüz kısımlarımızı tahsis etmek bizim üzere mefret. Ara Sıra aktör arkadaşlarımız performanslarını bulunduğu düzeyden henüz üst çalmak, bazılarının karşılaşma oynama tecrübelerini daha de yükseltmek namına verimli ayrımsız dinlenme kampı dönemi buyurmak bizim üzere cesim. Üçüncü etabın böylece lige hazır girebilecek ayrımsız topluluk görüntüsünü ahzetmek yeryüzü mefret ümit ve hedefimiz olacaktır.” – ESKİŞEHİR

Share: