Kavak’ta promosyon sevinci

Samsun Kavak Belediyesi, çalışanlarına maaş ödemesi yaptığı vezneci ile sağladığı anlaşmayla tüm personele 11 bin lira promosyon ödemesi alacak.

Belediye, bünyesinde çalışan personellerine 11 bin TL mahiye promosyonu ödemesi gerçekleştirecek. Komutan İbrahim Sarıcaoğlu, yaptıkları görüşmeler neticesinde Belediyede müteharrik personeller için bir banka ile uyuşma sağladıklarını açıkladı. Sarıcaoğlu, “Belediyemiz bünyesinde fariza fail vazifeli, sözleşmeli personel, amelî işçi ve uray iştiraki olan Kavak İmar İnşaat Şirketi çalışanlarımızı havi tekmil personelimiz amacıyla ince süren görüşmeler sonrasında geçim sağladığımız banka üzerinden yegâne seferde 11 bin TL aylık promosyonu ödemesi için inikat sağladık” dedi.

1,5 milyon TL ifa

Belediye personeline toplamda 1,5 milyon TL ödeme gerçekleştirileceğini rapor eden Komutan İbrahim Sarıcaoğlu, “Görüşmelerimiz neticesinde belediyemiz personelinin refahı, huzuru ve mutluluğu için sunma yüksek teklifini veren banka ile anlaştık. Anlaşmamız ile yekpare personelimize toplamda 1,5 milyon TL ödeme gerçekleştirilecek. İlçemizin gelişmesi amacıyla say veren, mütemadi demeden çalışan bütün say arkadaşlarıma adamakıllı ve güzel olsun. Güle güle harcasınlar” diye niteleyerek konuştu. – SAMSUN

Share: