Kırşehir gündem haberleri | Kırşehir TSO Divan üyesi Ahmet Zerrin, adaylığını açıkladı

Kırşehir Tecim ve Endüstri Odası (TSO) Meclis üyesi Ahmet Sarı, TSO Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Bir otelde basın toplantısı düzenleyen Solgun, yönetim kurulu ile teşrinisani ayında yapılması planlanan Kırşehir TSO seçimlerine hazırlandıklarını tabir etti.

Kırşehir Kombinasyon Sanayi Bölgesinin genişletilmesi ve ilerletilmesi üzere birlikte akıntı edeceklerini tamlayan Soluk, şehrin idarecileri ile birlikte ticari işletmelerin sorunlarını çözeceklerini aktardı.

Kendilerini ve ekibini destekleyen gelişigüzel siyasi otoritenin bulunmadığını, 28 yabanlık meclis üyesi adaylarını belirlerken birlikte vizyonlu, güre ve deli dolu iş insanlarını tercih ettiklerini vurgulayan Zerrin, şunları kaydetti:

“Ekibimizin temas biri değişik alanlarda muvaffakiyetli gelişim insanlarıdır. Kırşehir TSO’nun fiziksel alanları sınırlı ve geliştirilmesi gerekiyor. Odamıza tahsis edilen Kayseri yolu üstünde yaklaşık 11 dönümlük ayrımsız yerey var. Bu arazinin konusunda fuar alanı ve odamızın idari binasını açmak istiyoruz. İşletmeler küşayiş eleman sorunu yaşamakta, ticari hayattaki meydanlık öge sorununun biran evvel çözülmesi amacıyla elimizden geleni yapacağız. Gençlerin ticarete en akilane şekilde kazandırılmasını sağlayacağız. Organize Sanayi Bölgesinin genişletilmesi amacıyla çalışacağız. Cenabıhak yıldız ederse göreve geldiğimizde 4 yılı en bereketli şekilde değerlendirip, bakım edeceğiz.”

Share: