Marmaris Belediyesi’nden İhtiyaç Sahiplerine ‘Halk Kart’ Müjdesi

Marmaris Belediyesi’nin gerekseme sahiplerine yönelik hayata geçireceği Halk Kurnaz üzere imza töreni düzenlendi. Başkan Oktay Umum Kurnaz amacıyla “Hem hisse senedi yükümüzü azaltacak, hem da vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını direkt karşılamasına imkân sağlayacak” dedi.

Marmaris Belediyesi, ev gelirli vatandaşlara Ahali Kurnaz ile arkalama eli uzatacak. Marmaris sınırları içerisinde eğleşme fail yardıma muhtaç kişilerin beslenme, giyinme, temizlik ve kırtasiye kabilinden ana ihtiyaçlarını karşılayacak El Kurnaz amacıyla Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve Oyak iştiraki Müttehit Ifa yetkilileri ortada kavil imzalandı. Gelişmemiş benzeri süre sonraları, muktezi şartları sağlayan vatandaşlara verilmeye başlanacak ahali kartlar, içtimai yardımlarda hareket yükünü azaltırken vatandaşların gerçek ihtiyaçlarına emeksiz ulaşmasını da sağlayacak.

YENİ NESİL SOSYAL BELEDİYECİLİK

Yeni çocuk çağdaş ve toplumsal belediyeciliğin iyice ayrımsız örneğini Marmaris’te hayata geçireceklerini belirten Şehremini Oktay, “Sıkı gelirli yurttaşlarımıza müteveccih içtimai eşitsizliği ortadan bürümek için hayata geçireceğimiz Marmaris Belediyesi Ahali Kartın önce adımı Oyak iştiraki Müttehit Ifa yetkilileriyle imzalanan sözleşmeyle attık. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını direkt karşılamasını sağlayacak kartlar gücük aynı süre sonra ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza verilmeye başlanacak” dedi.Share: