Mevlit günü kutlayacaklardı, cips paketinin içinden fare ölüsü çıkınca şoke oldular

Doğum haset kutlayacaklardı, cips paketinin içinden fare ölüsü çıkınca şoke oldular

YOZGAT – Yozgat’ta ayrımsız grup üniversite öğrencisi, veladet günü kutlaması için aldıkları cips paketinin içinden sâdır fare ölüsünü görünce şoke oldu.

Yozgat’ta kız yurdunda mütezayit 4 yoldaş, doğum günü kutlaması üzere benzeri zincir market şubesinden cips satın aldı. Veladet haset kutlaması için hazırlık eden öğrenciler, odalarına gelip cips paketini tabağa boşalttıkları anda cipsin içindeki fare ölüsünü gördüklerinde şoke oldular. Öğrenciler, o anları çökertme telefonlarına kaydederek kolaylıkla Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi ile Tarım ve Orman Bakanlığı Alo 174 İhbar Hattı’na iletip, oradan birlikte polis merkezine şikayette bulundular.

Cips paketinin içinden çıkan fare ölüsünü gördüklerinde çokça şaşırdıklarını belirten Hatice Kına, “Sabık aktarılma aldığımız cipsin içinden fare ölüsü daha çok. Tevellüt haset üzere toplanmıştık arkadaşlarımızla alay malay. Cips paketini tabağa döktüğümüzde fare ile karşılaştık. Alışılmamış olduk, arkadaşlarımızın bazıları kustu. İnsan hayatını basitmiş kadar algılıyorlar. Ben hep yetkililere sesleniyorum, görüngü soruşturulmalı. Bunları çocuklarımız, ailemiz hep yiyor ve çor sahibi oluyoruz. Pakette tek şekilde mahbes yoktu, elhak paketi açtığımızda içinden haddinden fazla şükür yemedik. Tabağa döktük, hakeza bir olayla karşılaştık. Biz 4 arkadaşla yurtta kalıyoruz. Arkadaşımızın tevellüt gününü kutlayacaktık, servis tabağına cipsi döktüğümüzde fareyi gördük ve yadırgatıcı olduk. Bunun için lüzumlu seçme yere başvuru yapacağız” dedi.

Share: