MÜSİAD, Baltık ülkeleri büyükelçileri ile Hataylı aksiyon insanlarını buluşturdu

Bağımsız Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), bazen Baltık ülkeleri büyükelçileri ile Hataylı aksiyon insanlarını tıpkı araya getirdi.

MÜSİAD’dan yapılan açıklamaya göre, MÜSİAD Diplomatik İlişkiler Komisyonu koordinasyonunda planlı Anadolu Ekonomi Diplomasisi programının 7’ncisi MÜSİAD Hatay şubesi familya sahipliğinde Estonya, Letonya ve Litvanya’nın Ankara büyükelçilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Estonya’nın Ankara Büyükelçisi Annely Kolk, Letonya’nın Ankara Büyükelçisi Peteris Vaivars ve Litvanya’nın Ankara Büyükelçisi Ricardas Degutis’in katılımıyla düzenlenen etkinlikte, lehçe gelişim ve envestisman fırsatları kapsamlı şekilde ele makbuz.

MÜSİAD Hatay şubesinde düzenlenen etkinlikte, İskenderun Şehremini Fatih Tosyalı ve MÜSİAD Diplomatik İlişkiler Komisyonu Başkanı Osman Nuri Önügören değerlendirmelerde bulundu.

Program kapsamında büyükelçiler, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı’yı ziyaret etti.

MÜSİAD Küçük Asya Iktisat Diplomasisi kapsamında antrparantez, Osmaniye OSB RAL Ferasetsiz Transformasyon Fabrikası, Osmaniye’deki Tosyalı Toyo Polat??????? Fabrikası ve CRT Eroin Fabrikaları ziyaret edilerek çalışmalara müteveccih vukuf alındı.

Share: