Rafadan Yardakçılar bu kez “Teknolojik Tayfa” namına Talih Yapı Ayraç AVM’de

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda hesaplı Milli Teknoloji Hamlesi çalışmaları kapsamında düzenlenen “Rafadan Koşuntu, Teknolojik Koşuntu” müzikli eylem etkinliği, 3 Eylül’de Talih Çatı Marka AVM’de çocuklarla buluşacak.

Talih Yapı Ayraç AVM’den yapılan açıklamaya bakarak, Bursa’nın yıpranmamış markası Talih Bina Bellik AVM, çocukları ve aileleri “Rafadan Koşuntu, Teknolojik Koşuntu” isimli müzikli gösteriye çağırma ediyor.

3 Eylül’de 19.00 ve 21.00 saatlerinde ayrı iki projeksiyon olarak sahnelenecek ücretsiz müzikli gösteri, çocukları, Sanayi ve Uygulayım Bilimi Bakanlığı koordinasyonunda planlı Milli Teknoloji Hamlesi ile tanıştırmayı, bu konuda bir farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

Milli Uygulayım Bilimi Hamlesi’nin evcil istihsal, bileşimli zeka, vukuf tarihi, gökevi (Gök evi), robotik kodlama, uygulayım bilimi üreten tıpkısı döl, havacılık ve uzay teknolojileri başlıkları altında işleneceği “Rafadan Koşuntu, Teknolojik Tayfa”, ibdai senaryo, çalgı, dizayn ve prodüksiyonla hazırlandı.

Aynı zamanda pedagojik bir yaklaşımla tasarlanan müzikli gösteri, kamu Talih Bina Bellik AVM ziyaretçilerinin katılımına çıplak olacak.

Share: