Reisicumhur Erdoğan’a 59 numaralı Ergene Velimeşespor forması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde “Ayak Topu kardeşliktir” temasıyla düzenlenen ‘Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi’nin açılışına katılan Ergene Vellimeşespor Başkanı Serkan Bezgin, programın peşi sıra Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’a üstünde isminin bağlanmış olduğu 59 numaralı Ergene Velimeşespor formasını arz etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Ergene Belediyesi Meclis Üyesi üstelik olan Ergene Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin, Cumhurbaşkanlığı Beştepe Külliyesi’nde düzenlenen ‘Şut ve Gol: Türk Ayak Topu Tarihi Sergisi’ programından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Tekirdağ’ın aç liglerdeki yegâne temsilcisi Ergene Velimeşespor’un üzerinde Recep Tayyip Erdoğan yazılmış olan 59 numaralı mavi-parafin formasını takdim etti.

Komutan Bezgin, Ergene Velimeşespor formasını düz Cumhur Reisi Recep Tayyip’ın tamam Ergene halkına selamlarını ileterek, Ergene Velimeşespor’a başarı dileklerinde bulunduğunu kaydetti. Başkan Bezgin, Cumhur Reisi Erdoğan ile Ergene Velimeşespor ve Tekirdağ konusunda Cumhurbaşkanlığı Beştepe Külliyesi’nde bodur tıpkısı dostça gerçekleştirdiklerini birlikte sözlerine ekledi. – TEKİRDAĞ

Share: