Serencam an gündem: KAVGADA VURULDU, YARALI HALDE EVE GİTTİ; O ANLAR KAMERADA

Antalya’da, iki kol ortada mülk meselesinden çıkan kavgada Ramazan Yağmur, kalçası ve sol bacağından tabancayla vuruldu. Yağmur’ın yanındaki arkadaşıyla topallayarak eve gidişi, kameraya yansıdı. Mahallede ibret görülüp, gözaltına alınan H.Ş.’nin (32) tenis raketi çantasında ise pompalı tüfek ve bıçak bulundu ancak olayla ilgilendiren olmadığı belirlendi. Kavgadaki dalavereli F.İ. (34), polis güçleri eliyle yakalandı.

Olay, sabah saatlerinde, Muratpaşa ilçesi Altındağ Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, iki takım arasında mülk meselesinden çıkan ağız dalaşı, kavgaya döndü. Ramazan Baran, tabancayla sol bacağından ve kalçasından vuruldu. Yaralanan Baran, yanındaki arkadaşıyla topallayarak eve gidip, polisten müzaheret istedi. İhbarla adrese polis ve keyif ekipleri sevk edildi. İnceleme başlatan polis, görüngü yerine mail noktada H.Ş.’nin dolaştığını tespit etti. Polisin kaçmaya çalışırken yakaladığı çirkin H.Ş.’nin üzerinde yapılan aramada, tenis raketi çantasında pompalı tüfek ile bıçak bulundu. Gözaltına alınan H.Ş., Muratpaşa İlçe Güven Müdürlüğü Soruşturma Büro Amirliği’ne götürüldü. H.Ş.’nin bu olayla ilgilendiren olmadığı ortaya artık. Şüphelilerin aracının görüngü yerine gelişi, Baran’ın arkadaşıyla çorlu halde gidişi ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Bu tam, Ramazan Baran’ı vurduktan sonraları otomobille kaçan F.İ., polis marifetiyle yakalandı. Şüphelinin otomobilinde yapılan aramada, tabanca ve bu silaha ilgili mermiler bulundu. F.İ., Muratpaşa İlçe Güvenlik Müdürlüğü’ne götürülürken, otomobili dahi otoparka çekildi.

Share: