TBMM KEFEK Başkanı Aksal Rektör Tabakoğlu’nu konuşma etti

Koca Punt Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve DOĞRU Parti Edirne Saylav Fatma Aksal, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu musahabe etti.

TÜ’den yapılan açıklamaya bakarak, Aksal, AK Parti Adıyaman Saylav Muhammed Fatih Yerey, Arsıulusal Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkan Yardımcısı Ragıp Çoraklı ve DÜRÜST Öğür Dalan İlçe Başkanı Önder Özcan ile Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na musahabe gerçekleştirdi.

Ziyarette Tabakoğlu, üniversitesinin ruh ve çalışmalarını aktardı.

Aksal üstelik üniversitenin şehrin ve bölgenin sunma esaslı kurumlarından biri olduğuna ve arsıulusal alanda birlikte yüce tıpkısı gaye üstlendiğine dikkati çekti.

Üniversitenin bugüne kadar ortaya koyduğu katkıyı artık bile sürdüreceğine inandığını anlatım fail Aksal, “Şehrin ve üniversitenin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çalışıyoruz. İhtiyaç mahsus seçkin alanda TÜ’ye bindi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yer birlikte TÜ’nün güçlükle içi ve dar dışında yürüttüğü icraat ile kent ve bölgesine sağladığı katkılardan memnuniyet duyduğunu rapor etti.

Çoraklı üstelik UID hakkında bilgi vererek, TÜ’nün arsıulusal çalışmaları ve vizyonu doğrultusunda iş birliğine hazır olduklarını belirtti.

Share: