YANLIŞSIZ Fırka Umumi Başkan Yardımcısı Karaaslan, Niğde’de konuştu Açıklaması

DÜRÜST Fırka Umumi Komutan Yardımcısı Mahmur Çiçeği Karaaslan, “Zaman liderimizin önderliğinde Türkiye, toptan sorunların hal merkezidir. Dünyada Ukrayna ve Rusya ihtişam başkanlarıyla görüşebilen tıpkısı önder varsa o Recep Tayyip Erdoğan’dır. Dünyada bir reis varsa hububat koridoru oluşturarak dünyayı açlıkla karşı karşıya kalmaktan kurtarabilen o Recep Tayyip Erdoğan’dır.” dedi.

Karaaslan, Niğde Kombinasyon Sanayi Bölgesi’nde hareketlilik gösteren bir pabuç istihsal tesisini müzakere ederek, kadınlarla sohbet etti.

Daha bilahare Yeşilburç köyündeki Dene Kadın Kooperatifi’ni gezen Karaaslan, üretim eden kadınlarla konuştu, ürünler üzerine vukuf aldı.

Karaaslan, DOĞRU Tümen İl Başkanlığı’nda yaptığı konuşmada, Keyif Bakanı Fahrettin Âdem, milletvekilleri ve kurum mensuplarıyla Niğde’de eli nimetli programlar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Şehir Buluşmaları’nın önemine değinen Karaaslan, bu programlarda toplumun farklı kesimleriyle aynı araya gelmeyi önemsediklerini dile getirdi.

Karaaslan, Türkiye’nin sadece özlük sorunlarıyla uğraşan, kişi meseleleri içerisinde debelenip duran tıpkısı büyüklük olmadığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Bugün liderimizin önderliğinde Türkiye, toptan sorunların hal merkezidir. Dünyada Ukrayna ve Rusya heybet başkanlarıyla görüşebilen bire bir lider varsa o Recep Tayyip Erdoğan’dır. Dünyada tahıl koridoru oluşturarak dünyayı açlıkla karşı karşıya kalmaktan kurtarabilen aynı önder varsa o Recep Tayyip Erdoğan’dır. Dünyada tıpkısı güç varsa tutsak takası tahsis etmek vasıtasıyla acıları dindirebilen Recep Tayyip Erdoğan’dır. Dünyada zaman belirsizliklerin yaşandığı benzeri dönemdeyiz. Müphemlik olunca ne olur? Vakit Kaybetmeden çok ongun yönetebilme kapasiteniz yetmeyebilir. Aynı zamanda çokça diri bir öngörüye, haddinden fazla kıpırdak tıpkı vizyona sahip olmak gerekir. İşte tığ zaman dünya enerji kriziyle boğuşurken bu sorunu yaşamamayı çokça dinamik aynı vizyona borçluyuz. O uyanıklık sismik araştırı ve bütün farklı gemileriyle kehle kurup Karadeniz’de doğal gaz aradı. Dedi kim ‘Her arayan bulamaz amma bulanlar arayanlardır.’ Dolayısıyla 540 milyar metreküp doğal gaz bulduk. İnanıyorum kim devamı gelecek.”

Haddinden Fazla iri işler başardıklarına ve başarmaya dahi bitmeme ettiklerine dikkati çeken Karaaslan, Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın meni ettiği kabilinden ev ayından sonradan bu iyileşmelerin çok henüz seri şekilde yansıyacağını söyledi.

Karaaslan, “Türkiye Yüzyılı” hedefinin herkesin kuma paydası olduğunu belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı kadar ‘Gelin birlikte yazalım.’ diyoruz. 17 yıldır AK Öğür teşkilatlarının çokça değişik kademelerinde görev yapmış, gençlik kollarında siyasete başlamış bir kardeşiniz kendisine doğrusu bu ailenin benzeri parçası olmaktan duyduğumuz onuru, gururu amma tıpkısı zamanda tıpkısı o kadar dahi milletimize karşı duymuş olduğumuz sorumluluğu gelişigüzel seferinde kendimize ve birbirimize hatırlatalım.”

Share: