4 gün geçmiş evlenen gailesiz kızın kötü ölümü

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde 4 bölüm geçmiş evlenen gailesiz kız ve akrabası, girdikleri denizde boğularak hayatını kaybetti. Acılı aile gözyaşlarına boğuldu.

Olay, geçmiş Kandıra ilçesinde bulunan Babalı sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 4 ahit geçmiş evlenen Fatma (21) ile Enes Taşdemir (23) çifti ve yakınları, tatil üzere Sakarya’dan Babalı’ya geldi. Burada denize giren koşa dalgalara kapıldı. Olayı gören çiftin akrabası Mithat Çevik (44) de onları yönetmek isterken dalgalara kapıldı. Güdük aynı müddet bilahare denizde çırpınırken görülen 3 emanet, çevredekilerin ve cankurtaranların sayesinde denizden çıkarıldı. İhbar üstüne olay yerine sağlık ekipleri atıf edildi. Vatandaşlar yoluyla suni solunum yapılan 3 kişi, fenomen adına mevrut keyif ekiplerine teslim edildi.

Tüm müdahalelere rağmen Enerjik kurtarılamazken, dirimsel tehlikesi olan Fatma ve eşi Enes Taşdemir ise hastaneye kaldırıldı. Esbak hastaneye kaldırılan Fatma Taşdemir, yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Enes Taşdemir’in ise afiyet durumunun bol olduğu öğrenildi.

Otopsinin ardından aileye konfirmasyon edilen Acara’ın cenazesinin Muş’ta defnedileceği, Fatma Taşdemir’in cenazesinin birlikte tamamlanan işlemlerinin arkası sıra aileye konfirmasyon edileceği bildirildi. – KOCAELİShare: