Esmer yollarında buut

Esmer yollarının yapım, hizmet ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik meni ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün defa durumu bültenine bakarak, TEMA Otoyolu’nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri bölgesinde üstyapı restorasyon çalışmaları bitmeme ediyor. Bu nedenle her çağ 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki cepheli sağlanıyor.

Ankara- Konya yolunun Gölbaşı şehir geçişi 4-6. kilometrelerinde köprü tevsi ve üstyapı restorasyon çalışmaları sebebiyle Ankara-Konya istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım değişik istikametten iki taraflı sürdürülüyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometreleri, güreşçi köprüsü bakım ve tamirat çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılacak. Bu kesimde ulaşım mütenavip güzergah yerine Müstecap-Habipler istikametinden gerçekleştirilecek.

Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. kilometrelerindeki imal çalışmaları zımnında ulaşıma kontrollü cevaz veriliyor.

İzmir- Pınar Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik güreşçi köprüsü imal çalışmaları cihetiyle İzmir istikameti sağlıklı şeridi trafiğe kapatıldı. bahis konusu kesimde muvasala ikinci ve üçüncü şeritten devam ediyor.

Sinop- Boyabat yolunun 51. kilometresinde köprülü kavşak yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Yıldız-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzi bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Sivas-Kangal- Gürün ayrımı yolunun 48-54. kilometrelerinde asfalt sathi kaplama çalışmaları cihetiyle sürücülerin gidiş geliş bel ve işaretçilerine özen etmeleri gerekiyor.

Bingöl- Zihayat yolunun 0-43. kilometrelerindeki ayrışık kesimlerde imal çalışmaları zımnında erişim kontrollü devam ediyor.

Ermenek-Mutluluk yolunun 18-19. kilometrelerinde (Çamlıca mevkisi) yapım çalışmaları nedeniyle erişim kontrollü sağlanıyor.

Share: