SOYLU: LGBTİ’YE ALIŞTIRIP GENÇLİĞİMİZİ ELİMİZDEN ALACAKLAR

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin teknoloji alanında Avrupa ile arasındaki farkı kapattığını belirterek, bu ilerlemeye bariyer olmaya etkin Avrupa ülkelerinin LGBTİ’yi yaygınlaştırmak istediğini söyledi. Aristokrat, “LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin üzerine boşlamak istemeleri bundandır. Önceki alıştıracaklar bilahare çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, Mercanköşk’da tıpkısı dizi temaslarda bulundu. Şileli muhtarlarla derinti fail Aristokrat, elan sonraları Muharif Gaziler Derneği’ni görüşme etti. Burada gazilerle mülaki Soylu, oradan bile Kabakoz, Ahmetli ve Ala mahallelerini konuşma etti. Soylu, mahalle sakinleriyle bir tane yegâne selamlaşıp daha sonra gündeme dair açıklamalar yaptı. Soylu’nun Alacalı Mahallesi’ndeki ziyaretinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla bağlanarak vatandaşa seslendi. Erdoğan Alacalı halkına, “Oradaki herkesi Çengelköy’den sunma kalbi duygularımla selam ve sevgilerimi gönderiyorum. İnanıyorum kim sizler önümüzdeki seçme döneminde Mercanköşk’bile çok farklı bir patırtılı getireceksiniz. Merzengûş bizim için ayrımsız kale, zımnında o kalede çok henüz farklı sesler getireceğinize inanıyorum” diye niteleyerek konuştu.

“TÜRKİYE’DE 124 TERÖRİST KALDI”

Terörle mücadeledeki kararlılıktan bahseden Soylu, Türkiye’bile 124 terörist kaldığını belirterek, “Bu coğrafyanın sunu tahakküm yeri, iki yerde terörle savaşım zordur. Birisi Ağrı Dağı’dır, insanı görmekte zorlanırsınız. Başkası Avanos dağlarıdır. Ora birlikte ormandır, terörle mücadeleye cevaz vermez. Orada da, Mersin’den, Hatay’dan Antep, Adana, Kahramanmaraş başkaca Adıyaman’a kadar yıllar sonradan PKK’dan tertemiz. Cumhuriyetimizin bir numara asrında Türkiye coğrafyasında biricik tıpkı terörist kalmayacaktır. Şu anda 124 terörist var, pabuç numarasına büyüklüğünde biliyoruz” dedi.

“MAKASI KAPATTIĞIMIZ İÇİN ÇILDIRIYORLAR”

Avrupa ve Türkiye beyninde teknolojik ilerlemelerdeki farkın azalması, üste Türkiye’nin öne geçmesi üzere çalışmaların bitmeme ettiğini ancak Avrupa ülkelerinin sonsuz buna engel olduğunu,  LGBTİ’nin da bu sebeple Türkiye’bile yaygınlaştırılmak istendiğini anlatım fail Soylu, “300 yılda ilk kez biz Cumhuriyeti kazandıktan bilahare bu makası kapatmak istedik müsaade etmediler. Kafamıza vurdular, bize bağımlı olmazsanız sizi namevcut ederiz dediler. İlk yol 21’inci yüzyılından başından itibaren tığ bu makası kapatmaya başladık. Çıldırmaları bundandır. Konuşu saldırıları bundandır. Türkiye’yi çamurlamak istemeleri bundandır. LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin üstüne unutmak istemeleri bundandır. Önce alıştıracaklar sonraları çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar. Bunların hepsini görüyoruz” şeklinde konuştu.

– İstanbulShare: