Van Bronckhorst: Rıdvan’dan çok etkilendim

İskoçya Premier Klasman ekiplerinden Rangers’ın teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst, Beşiktaş’tan aktarma edilen milli oyuncu Rıdvan Yılmaz’dan övgüyle bahsetti.

Kulübün internet sayfasına mütekellim Hollandalı teknikçi, 2027 sezonu sonuna kadar barışma imzalanan 21 yaşındaki oyuncuyu, etraflı süredir yakından izlem ettiğini vurguladı.

Milli oyuncudan övgüyle saraka eden 47 yaşındaki Van Bronckhorst, “Rıdvan’ı kadromuza kattığımız amacıyla çokça mutluyum. Takımın kalitesini büyük oranda artıracağını düşünüyorum. Beşiktaş kadar banal talepkar ve iktisap anlayışıyla sahaya çıkan benzeri takımda, akıbet yıllarda balaban bire bir gelişim yaşadı ve bu durumdan haddinden fazla etkilendim. Onu, önümüzdeki günlerde antrenmanlarda görmeyi ve sahaya çıkmasını dört gözle bekliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Takımın arz majör oyuncularından sol katı Nijeryalı Calvin Bassey’i 23 milyon avroluk pakt rekoru bonservis bedeli karşılığında Ajax’a sabık hafta yollayan Rangers’ta Rıdvan Yılmayan, bu mevsim Hırvat Borna Barisic ile minval rekabetine girecek.

Rıdvan Yılmaz, altyapısından yetiştiği Beşiktaş formasıyla 62 karşılaşmada 4 gole imza atmıştı. (beinSports)

Beşiktaş ve Galatasaray arasında para aktarımı yarışı!

Ailem ayak topu oynamama izin vermedi, ego birlikte hakem oldum

Futbol ürün ihalesi tamamlandı

Kedisini tekmeleyen futbolcuya 180 saat kamu hizmeti cezası

 

Share: