Tepebaşı’nda arka bina çalışmaları

Tepebaşı Belediyesi Malumat İşleri Müdürlüğü, kaymakamlık genelindeki posta ve kaldırım çalışmalarına eksiksiz hızıyla devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi, problemsiz aynı üstyapı için gerçekleştirdiği kez ve kaldırım çalışmalarını, site merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde üstelik sürdürüyor. Ekiplerin bir nice mahallede eş anlı kendisine yaptığı asfalt çalışmaları Uluönder Mahallesi Duruyüz Sokak, Şirintepe Mahallesi Cantaş Sokak, Hayriye Mahallesi Niyazi Heper Sokak, Batıkent Mahallesi 7830 ve Yeşilköy Sokak, Şarhöyük Mahallesi Karalar ve Insiyak Sokak, Güllük Mahallesi Tarlayüzü ve Yüzügüllü Çıkmaz’ta bitmeme ediyor. Kilit taş, bordür, karo ve yaya kaldırımı çalışmaları ise Bahçelievler Mahallesi’nin heterojen sokaklarında, Kozkayı Mahallesi’nde, Esentepe Mahallesi Egenur Çıkmaz’ta, Güllük Mahallesi Efeler ve Baysal Sokak’ta sürüyor.

Üstyapı çalışmaları çerçevesinde kez ıslah, istikrarlı, freze ve mekanik serim çalışmaları bile Bahçelievler Mahallesi Balkantepe Sokak, Güllük Mahallesi ayrı cinsten sokaklar, Kozkayı Mahallesi’nde gerçekleştiriliyor.

Mahalle sakinleri gerçekleştirilen çalışmalardan ufuk memnuniyetini belirtirken, Tepebaşı Belediyesi yetkilileri üstelik üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğini bildirdi. – ESKİŞEHİR

Share: